3. DAN ODPRTIH VRAT PGD GABRNIK

V soboto 21. oktobra 2017 na stežaj odpiramo vrata našega vaško-gasilskega doma vsem, ki jih zanima naše delo. Ob tej priložnosti lahko prinesete na pregled in servis svoj gasilni aparat, lahko tudi naročite novega. Predstavili se nam bodo, policisti, služba civilne zaščite in reševalci. Lahko se boste sprehodili po našem vaško gasilskem domu, si ogledali našo opremo za zaščito in reševanje ter spoznali njeno delovanje. Še posebej lepo vabljeni otroci, za katere smo pripravili otroške delavnice, mini disco ter posebnega skrivnega gosta. Tako kot je to pri nas že v navadi bo tudi tokrat odlično poskrbljeno za jedačo in pijačo.

URNIK DNEVA ODPRTIH VRAT

• 11:00 – 14:00 Otroške delavnice, mini disco, presenečenje
  • 12:00 – 13:45 Pregled in servis gasilnikov
  • 14:00–16:00 Predstavitev dela policije, civilne zaščite in reševalne službe
  • 16:30 – .. : .. Pogostitev in družabno srečanje

Skratka veliko zanimivih in poučnih stvari se bo dogajalo v soboto, 21. oktobra, pri nas v Gabrniku.

Lep vabljeni!

Za nami je še en nepozaben dan odprtih vrat našega društva. Cilj, da podrobneje predstavimo službe zaščite in reševanja je bil dosežen. Za kar so prav gotovo zaslužni vsi povabljeni gostje, ki so se z veseljem odzvali našemu vabilu. Vsi smo se tudi strinjali, na bomo na takšnih in podobnih preventivnih dogodkih še sodelovali.

hdr SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC mde hdr hdr hdr