DAN ODPRTIH VRAT PGD GABRNIK

Zaključek meseca oktobra, meseca požarne varnosti bo pri nas potekal nekoliko drugače.

V soboto 31. oktobra bomo namreč na stežaj odprli vrata našega vaško – gasilskega doma vsem občankam in občanom Občine Juršinci ter vsem, ki jih zanima delo naše gasilske organizacije. Ob tej priložnosti si boste lahko ogledali prostore našega doma, gasilska vozila, gasilsko tehniko ter spoznali njeno delovanje.

Zraven sebe pripeljite tudi svoje gasilne  aparate, pregledali in servisirali vam ga bodo strokovnjaki, kupili boste lahko tudi novega. Prav tako boste lahko prisostvovali tečaju iz nujne medicinske pomoči z vključenim AED aparatom. Praktično bomo prikazali gašenje različnih vrst požarov ter reševanje ponesrečencev iz gorečega objekta.

Predstavile se vam bodo tudi naše starejše gasilke, ki bodo izvedle vajo s katero so zmagale na tekmovanju Podravske regije in se uvrstile na državno tekmovanje.

Poskrbeli bomo tudi za prijetno počutje saj bomo ves čas pekli kostanj pa tudi za poplakniti se bo kaj našlo.

OKVIRNI URNIK DNEVA ODPRTIH VRAT

• 12:00 – 13:30 Pregled in servis gasilnikov.
  • 14:00 – 16:00 Tečaj iz NMP z vljučenim AED aparatom.
  • 16:00 – 17:00 Prikaz gašenja različnih vrst požarov ter reševanje ponesrečencev iz objektov.
  • 17:00 – 17:30 Prikaz vaje CTIF in vaje s hidrantom.
  • 14:00 – 18:00 Pečenje kostanja.

Skratka veliko zanimivih in poučnih stvari se bo dogodilo v soboto 31. oktobra med 12:00 in 18:00

Lepo vabljeni!

NEKAJ UTRINKOV IZ PRVEGA DNEVA ODPRTIH VRAT PGD GABRNIK 31.10.2015

DSCN24883044DSCN2488 SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

SE VIDIMO NASLEDNJE LETO!